DJ Toms Auniņš un DJ Oriole

TOMS AUNIŅŠ ir latviešu teātra un kino aktieris un režisors, radio personība, elektroniskās, teātra un kino mūzikas komponists un izpildītājs. Absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, darbojies Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātrī, Austrumu robežā, strādājis arī Valmieras drāmas teātrī, Dramaturgu teātrī, Jaunajā Rīgas un Nacionālajā teātrī. Piedalījies vairāku filmu veidošanā, tostarp, FilmaFinansistsMāraMož. Darbojies daudzos mūzikas un radio projektos, kopā ar latviešu eksperimentālās mūzikas grupu 1/2 H 1/2 W sniedzis vairāk nekā 200 koncertu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Norvēģijā, Vācijā, veidojis oriģinālmūziku izstādēm un instalācijām, tostarp Ginta Gabrāna Ne no kurienes un Sešas galvas.

ORIOLE ir viens no pazīstamākajiem Latvijas bītmeikeriem. Viņš darbojas Dirty Deal Audio, ir dibinājis elektroniskās mūzikas izdevniecību, trīs gadus pēc kārtas (2012-2014) ticis nominēts Latvijas mūzikas balvai kā labākā elektroniskās mūzikas albuma autors. Pārstāvējis Latviju starptautiskajās bītu cīņās Ritmo Kovos festivāla Satta Outside ietvaros un festivālā Insomnia Norvēģijā. Izdevis vairākas veiksmīgas un atzinību guvušas instrumentālas relīzes, kā arī veidojis mūziku mākslas filmai Sēņotāji.

Festivālā ARĒNĀ abi dīdžeji uzstāsies KLUBU NAKTĪ 14. oktobrī plkst. 21.00 klubā Nemiers, Rīgā, kopā ar Veroniku Zubairovu (klavieres) un Vitu Rozēnu (flauta). .