Platons Buravickis 

Platons Buravickis (1989) ir akadēmiskas mūzikas komponists, pianists un improvizators. Absolvējis Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmiju, sacer gan simfonisko, gan kamermūziku. Īpašu vietu viņa daiļradē aizņem elektroakustiskā mūzika, patīk veidot virtuālus instrumentus un moduļu algoritmus. Nesen aranžējis grupas NSRD albumu Kuncendorfs un Osendovskis stīgu instrumentiem, kā arī radījis savu muzikālo versiju mēmajai filmai Safety Last (ASV, 1923). Pēdējā laikā aizrāvies ar ritmisko mūziku un analogajiem sintezatoriem.

Šogad ARĒNĀ dzirdēsim Buravicka jaundarbu SPRUT, kas rakstīts astoņām balsīm un oktofoniskajai elektronikai un kuru koncertā SAPŅU ZVĒRI (Traumtiere) 14. oktobrī plkst. 13.30, 14.30 un 15.30 kluba ONEONE pagrabā, Rīgā, izpildīs vokālā grupa PUTNI.

Autors par darbu saka: “Stāsts ir par noslēpumainu, būtni ar globālām, mantkārīgam un dažkārt pat šausminošām idejām. Tomēr ar visu savu baisumu šī būtne mēdz būt arī gādīga - vienam palīdz, otru apēd, ļauj vienam apēst otru, lai tas kļūtu stiprāks un lielāks un pēc tam viņu varētu apēst. Šī būtne nav ļauna, tā ir viņas būtība un bioloģija. Tā cieš un nevar neko sev padarīt, tā grib mīlēt, bet nav ko...”

https://soundcloud.com/platon-buravicky
https://www.youtube.com/PlatonBuravicky .