VEIN - OUR ROOTS

Sestdien, 2022. gada 12. februārī, plkst. 19.00 Rīgas Reformātu baznīcā

Piedalās Trio VEIN (Šveice)

PIRKT BIĻETES

Šveicē bāzētais trio VEIN pēc veiksmīgas sadarbības ar LNSO un uzstāšanās VEF Jazz Club Latvijā viesosies jau atkārtoti! Šī kritiķu slavinātā un klausītāju iemīļotā kolektīva īpašajā skanējumā džeza improvizācija saplūst ar Rietumu kamermuzicēšanas tradīcijām, būtiska te ir arī mūziķu pieredze akadēmiskās mūzikas lauciņā, kā arī patiesa interese par laikmetīgo mūziku pārstāvošo komponistu oriģinālo pasaules redzējumu...


"Viens no Eiropas aizraujošākajiem ansambļiem”, tā par ekspresīvo džeza mūzikas ansambli trio VEIN raksta The Guardian. Trio VEIN spēlē Mihaels Arbencs (Michael Arbenz, klavieres), Tomass Lēnss (Thomas Lähns, kontrabass) un Florians Arbencs (Florian Arbenz, sitaminstrumenti), kuri visi savulaik ieguvuši klasiskās mūzikas izglītību un šobrīd ansamblim raksta arī oriģinālkompozīcijas. Kopš grupas izveidošanas 2006. gadā nostiprināta sadarbība ar tādām džeza zvaigznēm kā Gregs Osbijs (Greg Osby) un Deivs Lībmans (Dave Liebman) un gandrīz katru gadu tiek izdots jauns albums, starp tiem arī klausītāju augsti vērtētais VEIN Plays Ravel (2017) un jaunākais, šogad iznākušais Our Roots.
https://vein.ch/
https://www.facebook.com/veinjazz
https://www.facebook.com/FlorianArbenzDrums/
https://www.youtube.com/user/ottoking
https://twitter.com/veintrio

Festivāls ARĒNA notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Latvijas Radio atbalstu. Ņemot vērā pasākumu rīkošanas ierobežojumus, ieeja koncertu norises vietā būs iespējama tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Apmeklējot pasākumu, kopā ar derīgu sertifikātu jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.