KLUBU NAKTS

14. oktobrī plkst. 21.00 klubā Nemiers, Rīgā

Turpinot iepriekšējā gadā uzsākto tradīciju, 14. oktobra vakarā, plkst. 21.00 klubā Nemiers ARĒNA piedāvā pasākumu KLUBU NAKTS, kur akadēmiskās mūzikas īskoncerti dzīvā izpildījumā mīsies ar dīdžeju veidotu deju mūziku uz akadēmiskās mūzikas materiālu pamata. Šogad KLUBU NAKTĪ piedalīsies DJ Toms AUNIŅŠ un ORIOLE, kā arī Veronika ZUBAIROVA (klavieres) un Vita ROZĒNA (flauta).

TOMS AUNIŅŠ ir latviešu teātra un kino aktieris un režisors, radio personība, elektroniskās, teātra un kino mūzikas komponists un izpildītājs. Absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, darbojies Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātrī, Austrumu robežā, strādājis arī Valmieras drāmas teātrī, Dramaturgu teātrī, Jaunajā Rīgas un Nacionālajā teātrī. Piedalījies vairāku filmu veidošanā, tostarp, Filma, Finansists, Māra, Mož. Darbojies daudzos mūzikas un radio projektos, kopā ar latviešu eksperimentālās mūzikas grupu 1/2 H 1/2 W, sniedzis vairāk nekā 200 koncertu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Norvēģijā, Vācijā, veidojis oriģinālmūziku izstādēm un instalācijām, tostarp Ginta Gabrāna Ne no kurienes un Sešas galvas.
ORIOLE ir viens no pazīstamākajiem Latvijas bītmeikeriem. Viņš darbojas Dirty Deal Audio, ir dibinājis elektroniskās mūzikas izdevniecību, trīs gadus pēc kārtas (2012-2014) ticis nominēts Latvijas mūzikas balvai kā labākā elektroniskās mūzikas albuma autors. Pārstāvējis Latviju starptautiskajās bītu cīņās Ritmo Kovos festivāla Satta Outside ietvaros un festivālā Insomnia Norvēģijā. Izdevis vairākas veiksmīgas un atzinību guvušas instrumentālas relīzes, kā arī veidojis mūziku mākslas filmai Sēņotāji.
Flautiste VITA ROZĒNA un pianiste VERONIKA ZUBAIROVA savu sadarbību sāka 2011. gadā, kad viena otrai izpalīdzēja dažādos mūzikas projektos, eksāmenos un koncertos. Kopš 2016. gada abas mūziķes studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) kameransambļu katedrā pie profesora Alda Liepiņa un ir apvienojušās kameransamblī, ar kuru ieguvušas 1. vietu JVLMA kameransambļu konkursā un balvu par labāko skaņdarbu interpretāciju Pētera Vaska fonda rīkotajā konkursā jaunajiem komponistiem. Abām ir līdzīgas mūzikas gaumes, patīk kopā meklēt muzikālos kodolus gandrīz visu laikmetu skaņdarbos, kā arī jauno komponistu mūzikā, kur nereti tehniskais izaicinājums ir īpaši sarežģīts. Bez studijām akadēmijā, mūziķes darbojas profesionālos kolektīvos. Vita bijusi Liepājas simfoniskā orķestra mūziķe, strādājusi vairākās mūzikas skolās, tagad ir orķestra Rīga flautu grupas koncertmeistara vietniece. Veronika ir Latvijas Nacionālās Operas un Baleta operas solistu koncertmeistare.