MĀKOŅU SANA

02/10 plkst. 19.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā

Bezkrāsains mēness ietērpies Andra Dzenīša lietus mākoņos lej laimes asaras, kuras sadzirdējusi komponiste Agneta Krilova savā jaundarbā. Ekstravagantais trio ART-i-SHOCK ir palūkojies augšup debesīs un sagatavojis jaunu koncertprogrammu MĀKOŅU SANA. A.Pērta, O.Golijova, A.Dzenīša, A.Krilovas un T.Ripdāla mūzika, M.Feldmaņa  gaismu partitūra.

ART-I-SHOCK – čells (Guna Šnē), klavieres (Agnese Egliņa) un sitamisntrumenti (Elīna Endzele) - ir ekstravaganta vienība Latvijas koncertdzīvē un pavisam unikāla vienība arī pasaules mūzikas kontekstā. ART-I-SHOCK - māksla un šoks, radošais šoks kā izejas punkts jaunām idejām. Artišoks – dārzenis - izskatās kā zaļš čiekurs, uzasināts puķkāposts, faktiski milzu dadzis. Garšo samērā neizteiksmīgi, toties ar afrodīzija iedarbību. Sievietes, ja gribat dēlus, ēdiet artišokus! - tā runā ticējums.

Programmā A.Pērta, O.Golijova, A.Dzenīša, A.Krilovas un T.Ripdāla mūzika. Piedalās Trio ART-i-SHOCK, Mārtiņš Feldmanis (gaisma), Artūrs Dzirne - Dzirnis (video).

 .