Elektroakustiskais koncerts SAPŅU ZVĒRI / TRAUMTIERE

14. oktobrī plkst. 13.30, 14.30 un 15.30* kluba OneOne pagrabā, Rīgā

Programmā Beata Gīzina (Beat Gysin, Šveice) un Platona Buravicka (Latvija) darbu pirmatskaņojumi. Piedalās vokālā grupa PUTNI.

Koncerts ietilpst projektā ČETRAS TELPAS. Tā ietvaros festivāls ARĒNA piedāvā koncertceļojumu ar trolejbusu, kurš jūs aizvizinās uz trim koncertiem: FOLKMŪZIKAS PĒCPUSDIENU Kalnciema kvartālā, elektroakustisko koncertu SAPŅU ZVĒRI un koncertu SUŅI, SIEVIETES, DIEVI UN SPOKI Ģertrūdes ielas teātrī.

Vokālā grupa PUTNI darbojas kopš 1993. gada. To veido astoņas dziedātājas, kas savu profesionālo meistarību apliecinājušas neskaitāmos festivālos, konkursos un koncertos Eiropā, ASV, Japānā un Austrālijā, reprezentējot mūsu dziedāšanas kultūru līdzās labākajiem Latvijas koriem. Vokālā grupa PUTNI bija pirmā Latvijā, kas sieviešu vokālo ansambļu muzicēšanā izveidoja jaunu uzstāšanās stilu un ieviesa oriģinālu, mūsdienīgu repertuāru, nevairoties no nopietnām, tehniski sarežģītām kompozīcijām un drosmīgiem eksperimentiem mūzikā, tai pat laikā saglabājot sievišķīgu un pievilcīgu skatuves tēlu. Grupas repertuārs ir stilistiski dažāds – no viduslaiku dziedājumiem līdz pat avangarda mūzikai un kompozīcijām ar roka, popa, džeza un ambient elementiem, taču īpaša vieta PUTNU programmās vienmēr bijusi mūsdienu, īpaši latviešu komponistu jaunākajai mūzikai. Diriģentes Antras Dreģes vadībā iestudēti vairāk nekā 100 pasaules pirmatskaņojumu, gūtas uzvaras sešos starptautiskos koru konkursos, izdoti septiņi albumi.
www.putni-ensemble.lv