SUŅI, SIEVIETES, DIEVI UN SPOKI / DOGS, WOMEN, GODS AND GHOSTS

14. oktobrī plkst. 17.00* Ģertrūdes ielas teātrī, Rīgā

Piedalās Alvīne PRIČĀRDA (Alwynne Pritchard, balss, Lielbritānija / Norvēģija) un The Alpaca Ensemble (Norvēģija): Elza Bo (Else Bø, klavieres), Sigrīda Stanga (Sigrid Stang, vijole), Marianna Boduīna Lī (Marianne Baudouin Lie, čells).

Koncerts ietilpst projektā ČETRAS TELPAS,. Tā ietvaros festivāls ARĒNA piedāvā koncertceļojumu ar trolejbusu, kurš jūs aizvizinās uz trim koncertiem: FOLKMŪZIKAS PĒCPUSDIENU Kalnciema kvartālā, elektroakustisko koncertu SAPŅU ZVĒRI kluba OneOne pagrabā un koncertu SUŅI, SIEVIETES, DIEVI UN SPOKI Ģertrūdes ielas teātrī.
ALVĪNE PRIČĀRDA (Alwynne Pritchard) ir britu komponiste un dziedātāja, kuras radošā darbība izceļas ar mūzikas un cilvēka ķermeņa attiecību pētījumiem, ko apliecina gan viņas skaņrades darbība, gan uzstāšanās aktrises, vokālistes un horeogrāfes ampluā.

Pričarda studējusi kompozīciju Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā un Bristoles universitātē, kur ieguvusi doktora grādu. Pašreiz dzīvo Norvēģijā, kur piedalījusies mūzikas teātra kompānijas Neither Nor radīšanā un ir ansambļa BIT 20 mākslinieciskā vadītāja. Kā atskaņotājmāksliniece un komponiste Pričārda sadarbojusies ar daudziem pazīstamiem māksliniekiem visā pasaulē. Sacerējusi virkni orķestra un kamermūzikas darbu, vokālo un klaviermūziku, kā arī kompozīcijas muzikālajam teātrim. Viņas darbi skanējuši daudzās Eiropas valstīs un Amerikā tādu izcilu atskaņotājkolektīvu kā Arditti String QuartetBBC un BBC Skotijas Simfoniskā orķestra, Bournemouth SinfoniettaThe Duke String QuartetLondon SinfoniettaNew Music Players un daudzu citu izpildījumā.

www.alwynnepritchard.co.uk