Festivāla programma 2018

TEXTURE OF GROOVE 
Sestdien, 20. oktobrī, plkst. 19.00 Vidzemes koncertzāles Cēsis Kinozālē
Sestdien, 27. oktobrī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē

Programmā: Alehandro Vinjao (Alejandro Viñao)
Piedalās: Juris Āzers, Guntars Freibergs (sitaminstrumenti)

MŪZIKA REĀLIEM UN VIRTUĀLIEM INSTRUMENTIEM. TIMBRE UNITY AND TIMBRE MASSES
Svētdien, 21. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas Reformātu baznīcā
Programmā: Džūlija Volfa (Julia Wolfe), Rolands Kronlaks, Egidija Medeškaite (Egidija Medeškaité), Tomass Hummels (Thomas Hummel), Vikints Baltaks (Vykintas Baltakas)
Piedalās: LENsemble (Lietuva)

SHIPSEA UN DOMUBIEDRI
Otrdien, 23. oktobrī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē
Programmā: Deivida Lenga (David Lang), Mārtiņa Brauna, Niko Mjūlija (Nico Muhly), Imanta Kalniņa mūzika, dziesmas ar Viljama Batlera Jeitsa (William Butler Yeats), Federiko Garsijas Lorkas (Federico García Lorca), Agneses Krivades dzeju un Jāņa Šipkēvica jaundarbi 
Piedalās: Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds 

ALTERA SHOCK
Otrdien, 30.oktobrī, plkst.19.00 VEF Kutūras pils Kamerzālē
Programmā: Marina Gribinčika, Dimitris Maronidis (Dimitris Maronidis), Gundega Šmite, Kristaps Pētersons, Agneta Krilova-Bērziņa, Santa Ratniece, Ēriks Ešenvalds
Piedalās: Trio ART-i-SHOCK un kameransamblis ALTERA VERITAS
Koncerts notiek sadarbībā ar VEF Kultūras pils kamermūzikas ciklu COME PRIMA

KLUBU NAKTS UN UGUNSŠOVS
Sestdien, 2. novembrī, plkst. 21.00 Klubā Nemiers, Rīgā
Programmā: krievu un latviešu elektroakustiskā mūzika un improvizācijas
Piedalās: DJ Oriole, Dmitrijs Mazurovs (Дмитрий Мазуров), Antons Izgagins (Антон Изгагин), Dmitrijs Remezovs (Дмитрий Ремезов), Alīna Petrova (Алина Петрова) - elektronika, KYMATIC Ensemble (Krievija) solisti, noslēgumā ugunsšovs 

KYMATIC ENSEMBLE
Sestdien, 3. novembrī, plkst. 19.00 Hotel Promenade Hika zālē, Liepājā
Svētdien, 4. novembrī, plkst. 19.00 Rīgas Reformātu baznīcā

Programmā: Aleksejs Sjumaks (Алексей Сюмак), Anna Pospelova (Анна Поспелова), Aleksejs Nadžarovs (Алексей Наджаров), Antons Izgagins (Антон Изгагин), Dmitrijs Mazurovs (Дмитрий Мазуров), Dmitrijs Remezovs (Дмитрий Ремезов) u. c.
Piedalās: KYMATIC Ensemble (Krievija)


 .